Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Neoficiální prodejci

Více
9 roků 4 měsíců zpět - 9 roků 4 měsíců zpět #1 od MEX
Neoficiální prodejci vytvořil uživatel MEX
A co PRImoto ?
Všude samá reklama . Málem jsem se kdysi taky nechal zlákat , ale rozum zvítězil . :woohoo:
Zajdo , to jsou , tuším , tvoji ,,kamarádi´´ .
Poslední změna: 9 roků 4 měsíců zpět uživatelem MEX.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #2 od Tomas71
Odpověděl Tomas71 pro téma Neoficiální prodejci
Marto, já taky naletěl. :evil:
Dostat z nich servisku to byl o nervy. To jsem vůbec netušil, že to vozí od pšonků (PL).
První závada a průser byl na světě. Nakonec to vše nějak dopadlo a záruku mi uznali.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 4 měsíců zpět #3 od Zajda
Odpověděl Zajda pro téma Neoficiální prodejci
JJ stejný problém jako měl Tom. Serviska doma a záruka běžela. Jen problém, že dovozce si motorku v Pl zaregistroval na sebe a od té doby běžela záruka. V ČR registrace až za 8 měsíců a o to byla kratší záruka. Což mě neřekl šmejd jeden. Myslel jsem, že je to od první registrace u nás, prodaná motorka měla 0 km a záruka kratší o 8 metrů. Jsou to šmejdi, servisku jsem z nich dostával 1,5 měsíce. To samé bylo i s velkým TP. Ale za to jsem u nich koupil mašinu oproti dnešním cenám o 100 litrů levněji. V té době to bylo 6O. Asi bych to tam už nekupoval.

Mex napsal: A co PRImoto ?
Všude samá reklama . Málem jsem se kdysi taky nechal zlákat , ale rozum zvítězil . :woohoo:
Zajdo , to jsou , tuším , tvoji ,,kamarádi´´ .

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
8 roků 8 měsíců zpět #4 od Michal86_cz
Odpověděl Michal86_cz pro téma Neoficiální prodejci
Motorku jsem pořídil přes neoficiálního prodejce v Brně. Měl jsem velké štěstí, že si mě hoši od CarTechu vzali pod křídla. Záruka běžela v ČR. Příští motka bude od ofiko dealera, nechci to zažít znovu. Těch pár šupů, co jsem na tom ušetřil, za to nestojí...

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky