Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Přilby na motorku

Více
7 roků 10 měsíců zpět #1 od Hubajs
Přilby na motorku vytvořil uživatel Hubajs
Cau chlapi,mel bych dotaz,co mate za helmy? Ja mam Caberg vyklopnou a spokojenost,sedi a nefouka do ni,ale co mi chybi,tak je ksilt,kdyz sviti slunicko a je nizko,tak je to vopruz :-) O vikendu jsem byl jezdit s klukama co maji BMW a vsichni meli enduracky helmy s ksiltem, coz se mi celkem libilo. Ale kdyz ctu recenze na ruzne helmy,tak vetsinou lidi nadavaji na hluk a hlavne ze do tech helem fouka. Mate nejaky zkusenosti?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 10 měsíců zpět #2 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Přilby na motorku
No tak to ti nezávidím.
Výběr helmy je snad nejhorší so může být, púokud tedy nemáš konfekční šišku a sedí ti vše.
Pokud zmiňuješ BMW tak tam jedině schubert C3, ale je mastná a né každýmu sedí :D
DObrý sou Shoe neotec, ale taktéž co šúbrtka.
K těm enduro helmám, záleží co jezdíš, pokud jen asfalt, tak o ní moc nepřemýšlej, jak si sám řekl už tak hlučnost, kolikrát ti bude vadit ten kšilt, a pak jestli budeš mít s plexi, tak do něho troche fouká, pokud s brýlema tak to není na rychlosti, ale v terénu je to OK, jsou lehký, pohyblivý a ochrání co mají při nižších rychlostech.
Pokud asfalt, tak integrálu, nebo výklopku, spíš si myslím že asi výklop, ten je o něco těžší než integr. Ale zase dle mého názoru pohodlnější už je tím že to vyklopíš a nemusíš pořád sundávat blembák ze škopku.
Jakou? Záleží co od ní chceš, kolik do ní hodláš investovat, a hlavně jak ti bude sedět.
Proběhla tu diskuse na téma Shark EVO, si pročti. V každým případě si ji hodně a dlouho zkoušej, je jednou jakou vybereš, ale at nikde netlačí do bolesti, zátylek, uši, líce a podobně, těsná ano, nikoli tlak + bolest :D

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 10 měsíců zpět #3 od Hubajs
Odpověděl Hubajs pro téma Přilby na motorku
Diky,koukam,ze zustanu u me vyklopky :-D ja jezdim jen asfalt a kdyz to jde,tak rad potaham za heft,takze potrebuju opravdu komfort pri vyssich rychlostech,coz ty enduro helmy asi moc nemaji. Cenu jsem premyslel do peti tisic,ikdyz tu v,klopku mam za devitku,jelikoz mam velky kvetak a jen tak mi neco nesedi :-)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 10 měsíců zpět #4 od boucek69
Odpověděl boucek69 pro téma Přilby na motorku
Zdarec já mám tuhle výklopná s kšíltem
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 10 měsíců zpět #5 od Hubajs
Odpověděl Hubajs pro téma Přilby na motorku
Uz jsem ji tam nenasel.

boucek69 napsal: Zdarec já mám tuhle výklopná s kšíltem

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
7 roků 10 měsíců zpět #6 od prokyno

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky