Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Pridavna svetla

Více
6 roků 10 měsíců zpět #1 od Hubajs
Pridavna svetla vytvořil uživatel Hubajs
Chlapi, mel bych dalsi dotaz k pridavnym svetlum. Libi se mi umisteny dole na padacim ramu. Mate to nekdo? Zapojovali jste si at uz original,tak neoriginal svetla sami? Ty original se mi libi,ale cena okolo 13 tis bez prace (montaz) mi prijde vic nez dost a jeste jsou dost vysoko. Takze asi pujdu do neoriginal okolo sedmicky homologovany (snad se na stk neposerou) a dam si je na padaky. Ale to zapojeni,jestli nekdo poradi,co kde a jak sundat,na co dat pozor atd. A treba i jaky svetla,objimky,vypinac.Diky moc.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #2 od dushanbe
Odpověděl dushanbe pro téma Pridavna svetla
Cau. Potom nemusis tahat nove kable od baterie.

Pod prednym blatnikom mas elektricku pripravu na svetla. Kabel ukonceny konektorom. Konektor kludne odstrihni a Wago svorkami si napojis vlastne svetla.
Ja mam nehomologovane. Na technicku si ich za 10 min. demontujes.

Vyhoda je, ze v tom kabli pod blatnikom mas elektrinu, len ked mas klucik v zapalovani, po vypnuti klucika sa ti svetla vypnu. Takze sa ti nestane, ze vymlatis bateriu pridavnymi svetlami.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět - 6 roků 10 měsíců zpět #3 od Hubajs
Odpověděl Hubajs pro téma Pridavna svetla
Diky moc,cenny informace. Nehodil by jsi prosim fotky kde presne ten konektor najit a fotky svetel co mas??

dushanbe napsal: Cau. Potom nemusis tahat nove kable od baterie.

Pod prednym blatnikom mas elektricku pripravu na svetla. Kabel ukonceny konektorom. Konektor kludne odstrihni a Wago svorkami si napojis vlastne svetla.
Ja mam nehomologovane. Na technicku si ich za 10 min. demontujes.

Vyhoda je, ze v tom kabli pod blatnikom mas elektrinu, len ked mas klucik v zapalovani, po vypnuti klucika sa ti svetla vypnu. Takze sa ti nestane, ze vymlatis bateriu pridavnymi svetlami.

Poslední změna: 6 roků 10 měsíců zpět uživatelem Hubajs.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #4 od dushanbe
Odpověděl dushanbe pro téma Pridavna svetla
Nazdarek, tak ten origo konektor na prídavné svetlá nie je pod blatníkom ale pod ľavou smerovkou. Treba dať dolu kryt z vnútornej strany od chrániča chladiča.
Spravil som ti narýchlo fotky.

Motorka špinavá ale svetlá uvidíš. Ja ich mám dolu. Keď boli nové vyzerali dobre. Nevýhoda je, že vždy keď v teréne položím motorku, tak skončí na tých svetlách a ja ju položím často. B) Ale spravil som si držiak z mäkkého kovu, takže mi hmlovky robili nárazník. Nič sa neulomilo, len som ich vždy prihol späť. Ale po roku jazdenia vyzerajú fakt zle, jedna prestala svietiť.
Svetlá ako nárazník nebol dobrý nápad :D

Idem ich vymeniť.
Elektriku mám naťahanú, čo je najvačší problém, takže výmena pôjde rýchlo. Kúpil som z Číny také Angel Eyes, viď príloha. Tie kruhy svietia stále po zapnutí kľúčika a hmlovky len keď zapnem vypínač. Sú tam 2 obvody. Už som ich na stole skúšal a dobre to vyzerá.

Tieto nové by som už chcel pripevniť na padáky, tak musím na to vymyslieť alebo kúpiť rozumný držiak. Ak by si mal nejaký nápad, napíš
Přílohy:

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět - 6 roků 10 měsíců zpět #5 od Hubajs
Odpověděl Hubajs pro téma Pridavna svetla
Na ty svetla z ciny jsem taky koukal. Maji asi 4 rezimy. Nevypadaji az tak spatne. Jen co to vydrzi,na druhou stranu za cenu cca 30 dolaru,zadna ztrata. Na ten konektor se mrknu. Libi se mi to,ze se je spinany klickem,takze se clovek nemusi bat o baterku,ze zapomene zhasnout. Drzak asi neni potreba,kdyz je chces dat na padaky,myslim,ze maji na sobe objimky,takze jen prisroubovat.

dushanbe napsal: Nazdarek, tak ten origo konektor na prídavné svetlá nie je pod blatníkom ale pod ľavou smerovkou. Treba dať dolu kryt z vnútornej strany od chrániča chladiča.
Spravil som ti narýchlo fotky.

Motorka špinavá ale svetlá uvidíš. Ja ich mám dolu. Keď boli nové vyzerali dobre. Nevýhoda je, že vždy keď v teréne položím motorku, tak skončí na tých svetlách a ja ju položím často. B) Ale spravil som si držiak z mäkkého kovu, takže mi hmlovky robili nárazník. Nič sa neulomilo, len som ich vždy prihol späť. Ale po roku jazdenia vyzerajú fakt zle, jedna prestala svietiť.
Svetlá ako nárazník nebol dobrý nápad :D

Idem ich vymeniť.
Elektriku mám naťahanú, čo je najvačší problém, takže výmena pôjde rýchlo. Kúpil som z Číny také Angel Eyes, viď príloha. Tie kruhy svietia stále po zapnutí kľúčika a hmlovky len keď zapnem vypínač. Sú tam 2 obvody. Už som ich na stole skúšal a dobre to vyzerá.

Tieto nové by som už chcel pripevniť na padáky, tak musím na to vymyslieť alebo kúpiť rozumný držiak. Ak by si mal nejaký nápad, napíš

Poslední změna: 6 roků 10 měsíců zpět uživatelem Hubajs.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
6 roků 10 měsíců zpět #6 od dushanbe
Odpověděl dushanbe pro téma Pridavna svetla
tie 4 blikacie rezimy je najvacsia cinska pomsta aku mohli v Cine vymysliet. Tu som preskratoval a zrusil, nechal len klasicke svetlo on/off. Chodit s blikajucimi svetlami sa mi naozaj nechcelo. Ak by si si ich kupil, napis mi a ja ti poslem fotku, ktore piny tam treba vyskratovat aby si rezimy odstavil

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky