Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Pojištení + asistence?

Více
5 roků 4 měsíců zpět #1 od hlousici
Pojištení + asistence? vytvořil uživatel hlousici
Zajímalo by mě jak jste na tom s havarijním pojištění + jiné jištění, asistence a pod.
Nechal jsem si vypracovat několik nabídek, ale dost se to liší .Jak v podmínkách tak v cenách. Jak jste na tom kdo? Ceny, podmínky, jištění, zkušenosti z praxe + případně jiné info?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #2 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Pojištení + asistence?
To mě zajímá :-)
Já měl akorát první dva roky pseudo havarijko za cca 7K, kde byl GAP na plnou cenu, rozsah byl silně omezen, na poškození divou zvěří, poškození vandal, poškození povětrnostním vlivem a krádež.
Pokud sem si nechal udšlat nabídky na klasiku havarijko tak nejmenší při 10% spoluúčasti a za cenu círka 18 - 25K (ceny i s POV)

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #3 od Deny
Odpověděl Deny pro téma Pojištení + asistence?
Dobré vlákno...
Já si nechal dělat přes Kooperativu pojistku ( jen nabídku ) a pov. ručení + hav. a částka byla cca 23.000,-Kč což jsem nebyl schopen dát.

Pořád ale variantu havarijní pojistky v hlavě řeším ( hlavně kvůli krádeži a vandalismu ) ale musí být nabídka za rozumné peníze.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #4 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Pojištení + asistence?
No mě poslali z kooperativy nabídku na Hav.poj. + pov. ručení prý 13tis ale musí se na motorku přijet podívat technik z Global Expert?? a ten posoudí dle roku výroby, ABS, vybavenosti, kolik by přesně pojistka stála. (prý kapotované je dražší něž naháč, jaké rámy, atd.)
Nebo jen pojištění proti krádeži + povinné za 9tis. A tady se mi ten rozdíl zdá nějaký divný.
Ale přesněji nespecifikovali co a jak? Prý je taky rozdíl zdali je moto soukromým majetkem nebo firemním. Tak kucíí co to máte sem z infem.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #5 od prokyno
Odpověděl prokyno pro téma Pojištení + asistence?
U moto je základ 10% a více spoluúčasti, a navíc v podmínkách plnění většinou je, že se nehradí jako padení ze stojanu a podobná drobná poškození, je to spíše na totálku a tak (ale třeba se něco změnilo za tu dobu). Holt to není jak u aut, kde za pár šušňů s min. spoluúčastí hradí skoro vše.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
5 roků 4 měsíců zpět #6 od hlousici
Odpověděl hlousici pro téma Pojištení + asistence?
Takže jsem to nechal udělat přesně u Kooperativy. Cena je 20tis včetně povinného ručení. Spoluúčast 5% min 5tis. Je to počítáno na nový stroj rok výroby 2018 s nájezdem do 10tis. Hodnota max 500tis. Včetně zavazadel. Pojištění je na 12.měsíců nikoli sezónní. Mělo by tam být vše-odcizení, poškození, vandalismus, vlastní zavinění, živel. Při opravě není povinnost použít smluvního servisu pojišťovny. Bez asistenčních služeb. Na fyzickou osobu.
Využíváte to někdo? Za kolik? u firemních motorek je to jinak?

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky