Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Tiger nestartuje

Více
9 roků 1 měsíc zpět #1 od radanov
Tiger nestartuje vytvořil uživatel radanov
Čaute Chlapi
Potřebuji radu.Předminuly rok jsem koupil Tigra,špatně startoval a tak jsem vymenil baterii YTX 12-BS za Varta powersports TTZ14S-BS.mimo to mam i origo alarm datatool,ktery něco bere ale minimum.Po vymene baterie start na prvni šup a i kdyžmam moto ve studene garaži tak kdykoliv jsem motor nahodil napoprve nebo napodruhe cely rok.Na podzim vymena sviček osmicky a seřizeni ventilu.Na zimu jsem batku vytahl a vzal domu. na jare nabil a už nestartuje ale jen točí!Takže za pomoci vasich sms jsem vybral novou baterii,kvalitni gelovku Landport GT12B-4 ale to same. Imobilizerem odemknu otocim klíč najede čerpadlo 4 krat to protočí a vypne,znovu tak samo.Po patem protočeni vybijim baterii,ale když u startu zaroven přidám čtvrt plynu tak bezproblemu chytne!Už opravdu nevím!!!!!!!!!!!!!!!!

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #2 od Tomas71
Odpověděl Tomas71 pro téma Tiger nestartuje
Ahoj Radanove,
měl jsem stejný problém z 1050, a měl jsem v 12V zásuvce USB, který to dokázal za týden yybít , že jsem nenastartoval. :woohoo:
T.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
9 roků 1 měsíc zpět #3 od radanov
Odpověděl radanov pro téma Tiger nestartuje
Cau v zasuvce nic nemam a beteri mam ted novou a stejne to druhy den spatne toci.pujdu po kablech s kontaktolem,vycistit vsechny kontakty a uvidim.

Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.

Nedávné příspěvky