Triumph - Tiger

Česko - Slovenské diskuzní fórum pro příznivce motorek Triumph Tiger

Závady Tiger Explorer 1200

Více
2 týdnů 2 dní zpět #409 od Honza
Honza odpověděl na téma: Závady Tiger Explorer 1200
Bojane, svatá pravda. Jsem na 90% rozhodnutý tam dát nový motor, jen jsem chtěl dát příležitost nějakým místním kutilům, kteří by si to rádi dali dohromady sami. Taky je tu třetí varianta, že motku s "novým" motorem bych si mohl nechat jako druhou motorku, v garáži místo mám. A je pravda, že starý TEX měl projev motoru znatelně ostřejší než ten nový, ten už mi díky jinému zpřevodování připadá takový jakoby usedlejší.
Zatím má dvě motky v garáži asi jen Petrex. Ale Petrex zradil novou bramborou a jen já bych měl 2 Explorery! To by byla frajeřina! I když draze zaplacená!!!

Bojan napsal: Mno šiel by som radšej do motora, čo je komplet. Bude to jednoduchšie. Okrem toho nieje jasne, ci to nezchytali aj ojnice a ložiská. A hlavne z motorom, čo ma 30 tisíc km sa ti to bude lepšie predávať. Poprípade až by si si ju chcel nechať, tak budeš mat lepší pocit.

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Více
2 týdnů 2 dní zpět #410 od Bojan
Bojan odpověděl na téma: Závady Tiger Explorer 1200
Ja myslim,ze by si ju mal nechať,.Ja som predišiel tomu ,čo sa stalo tebe tym,že som dal vymenit ventilove sedlá a guferá a motorka ide ako má.,A vyzerá to tak,že si ju nechám ako svoju prvú a když tak prikoupím druhú.,,

Je třeba Přihlásit se abyste mohli odpovědět na toto téma.

Přihlásit se do fóra

Nedávné příspěvky